Svadobný cenník

Každá svadba je iná, každý si predstavuje ináč svôj veľký deň a preto je ťažké stanoviť fixné ceny fotenia. Po nezáväznom vyplnení kontaktného formulára Vám veľmy rád pošlem v krátkej dobe cenovú ponuku pre nafotenie Vašej svadby. Ak po obdržaní cenovej ponuky budete mať na mňa ďalšie otázky môžete ma kontaktovať aj telefonicky alebo mailom.

Strana 1 z 4

V prvom kroku zadajte vaše kontaktné údaje, pričom dbajte prosím na správnosť emailovej adresy. Ak si želáte aby som vás kontaktoval telefonicky, zadajte prosím aj vaše telefónne číslo v medzinárodnom formáte. Zadávajte len číslice 0-9 (napr.: 00421905123456). Polia označené červenou hviezdičkou (*) sú povinné.

Táto položka nie je povinná. Zadajte ju len v prípade že si želáte byť kontaktovaný cez Facebook Mesenger.

Na tejto strane vyplnte informácie o vašej predstave nafotenia vašej svadby. Čím viac informácií mi poskytnete tým presnejšiu cenovú ponuku vám budem vedieť vypracovať. Polia označené červenou hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyberte si každú udalosť ktorú potrebujete mať zdokumentovanú.

Kliknite na ikonu kalendára v pravej strane pola a vyberte dátum

To môžete vyplniť lokality kde sa budú konať jednotlivé udalosti vašej svadby. Polia označené červenou hviezdičkou (*) sú povinné.

K spracúvaniu Vašich osobných údajov pristupujeme len zákonným spôsobom, profesionálne a citlivo. Vaše osobné údaje sú uložené v zabezpečenom informačnom systéme. Všetky osoby, ktoré prídu do styku s Vašimi osobnými údajmi zo strany prevádzkovateľa, sú náležite poučené o zákonnom zaobchádzaní s nimi a sú zaviazaní mlčanlivosťou. Získavame od Vás iba tie údaje, ktoré sú potrebné na splnenie účelu, na základe ktorého ste nás kontaktovali. Môžete nás kedykoľvek požiadať o zmazanie histórie našej e-mailovej komunikácie, a to e-mailom, písomne alebo osobne.